25 Luty, imieniny obchodzi: Wiktor, Cezary, Zygfryd         
 
 
 
Sakramenty Święte
Msze Św. i Nabożeństwa
Kancelaria Parafialna
Modlitwy
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Rachunek Sumienia
Stolica Apostolska
Jan Paweł II
zobacz mapę
OGŁOSZENIA DUSZPASTERTSKIE
VII Niedziela Zwykła - 19 lutego 2017
  1. W poniedziałek o 16,15 próba dla scholii STOKROTKI, zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej do wspólnego śpiewu; a o 16,30 zbiórka dla ministrantów; o 18-tej msza św. i spotkanie dla ruchu szensztackiego, a po wieczornej mszy św. spotkanie kręgu biblijnego, a także próba chóru parafialnego – zapraszamy chętnych;

  2. We wtorek o 16,30 spotkanie dla członków RAM-u.

  3. W sobotę o 12,30 spotkanie dziecięcego koła misyjnego.

  4. Przypominam o parafialnej pielgrzymce do Rzymu we wrześniu, szczegóły w gablocie, zapisy w biurze parafialnym; Siostry Szensztackie zapraszają na pielgrzymkę autokarową w dniach 24-26 marca do Skarżyska Kamiennej do sanktuarium MBOstrobramskiej, na Święty Krzyż, do Częstochowy na nocne czuwanie i do Zduńskiej Woli do sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego – szczegóły w gablocie.

  5. Civitas Christiana zaprasza we wtorek 21 lutego o godz. 16-tej do szkoły katolickiej na projekcje filmu: FATIMA – 13 DZIEŃ.

  6. Do nabycia nowy nr GOŚCIA NIEDZIELNEGO

  7. Pożegnaliśmy śp. Halinę GRABOŚ, z os. Sikorskiego 2; oraz śp. Annę PLENIKOWSKĄ, z os. Derdowskiego 2; bliskim składamy wyrazy współczucia, a naszych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu…

  8. Otoczmy modlitwą nasze rodziny a Boże błogosławieństwo niech pomoże nam jak najlepiej przeżyć kolejny tydzień – Szczęść Boże!

 
 
Parafia Św. Kazimierza w Kartuzach, tel. 058 681 18 04, kom. 791-846-806, e-mail: biuro@kazimierz.kartuzy.pl
Kartuzy 83-300, ul. Dworcowa 8